شرکت صنعت مهرژن تبریز

تولید انواع الکترو موتور و الکترو پمپ

شرکت صنعت مهرژن تبریز در سال ۱۳۹۱ به شماره ثبت ۳۴۱۷۳ به منظور تامین بخشی از نیاز صنایع داخلی و رفع وابستگی کشور در جهت تولید انواع قطعات کولر آبی و دیگر صنایع، با هدف تولید انواع الکتروموتورها و الکتروپمپ‌ها تشکیل و قدم به عرصه تولید گذاشته است.

گروه صنعت مهرژن با بررسی نیازهای کنونی صنعت تولید قطعات کولر و با همکاری نیروهای متعهد و فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول کشور و بهره گیری از امکانات وسیع نرم افزاری و سخت افزاری موفق به ایجاد تحولی نوین در این صنعت شده است.

این شرکت با اخذ استاندارد های مورد نیاز، گامی جدید را در راستای ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در ایران برداشته است.

به صورت کلی هدف شرکت صنعت مهرژن تبریز ارائه محصولات با کیفیت بالا، عمر طولانی، مصرف کم و طراحی و اجرای علمی، زیبا و کارشناسانه برای مشتریان می باشد و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید قطعات الکتروموتور، تلاش می کند جایگاه برتر خود را در بازار ایران کسب نماید.

محصولات این شرکت با نام تجاری “مهرژن” تولید و روانه بازارهای بین المللی می شود.

دستاوردها و افتخارات

شرکت صنعت مهرژن تبریز از ابتدای تأسیس تاکنون، موفقیت‌ها و دستاوردهای چشم‌گیری را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این بنگاه به تعالی و پویایی در اجرای فعالیت‌های گوناگون و خَلق ارزش‌های متنوع دارد. دریافت تندیس واحد نمونه ماشین سازی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت یک نمونه از دستاوردهای ارزشمند گروه صنعت مهرژن است.

امروزه رقابت برای ساخت محصولات بهتر و با کیفیت بالاتر روز به روز در حال افزایش است، در این راستا شرکت صنعت مهرژن با بکارگیری فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاهی و ایجاد ارتباط با مراکز علمی توانسته است موفقیت های چشمگیری را در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع الکتروموتور ها و الکتروپمپ ها بدست آورد.

خلاصه ای از دستاوردها و افتخاراتی که گروه صنعت مهرژن موفق به کسب آنها شده است:
0+

نیروی انسانی

0+

تنوع محصولات

0+

مشتریان ویژه

0+

محصول تولید شده

پیام مدیر عامل شرکت صنعت مهرژن تبریز

اسلام عباسپور

مدیر عامل شرکت

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از همکاران و مشتریان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که در این برهه زمانی افتخار حضور و خدمتگزاری در صنعت تولیدی و قطعه سازی کشور را دارم.

این شرکت براساس بررسی نیازهای کشور و منطقه و نگاه کارشناسانه به نیازهای اختصاصی صنایع به خدمات جدید و به روز تاسیس شده است. ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه ای تلاش داریم همواره نیازهای مشتریانمان را مورد توجه قرار دهیم و در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، مدیران مجرب و بهره گیری از فناوری های روز است.

بر اساس چشم انداز شرکت صنعت مهرژن تبریز که تبدیل شدن به یک شرکت خوشنام منطقه ای است؛ تلاش ما ارائه خدماتی همه جانبه و برتر به مشتریان و گروه های هدف است.

امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی تمامی علاقه مندان در تعالی فعالیت های اقتصادی کشور توفیق داشته باشیم و در راستای ماموریت و اهداف تعریف شده، پیش بینی می کنیم دستاوردهای جدیدی در حوزه تولید قطعات و ماشین آلات صنعتی بخصوص در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع الکتروموتور ها و الکتروپمپ ها داشته و الگویی موفق باشیم.

برخی از مشتریان و همکاران

برای ارتباط مستقیم و طرح سئوالات خود با ما در ارتباط باشید

فهرست